Kontenery biurowe

Here you are   >   Home page    >    Products    >    Kontenery biurowe

Kontenery biurowe, socjalne i mieszkalne

Mobilne rozwiązania przestrzenne do natychmiastowego zastosowania.

Funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie w krótkim czasie i przy niskich kosztach tymczasowego zaplecza biurowego. Proponowane przez nas kontenery biurowe posiadają standardowe wyposażenie dostosowane do charakteru zastosowania. Konstrukcje odznaczają się dużą mobilnością. Można je szybko przetransportować.

Stabilna konstrukcja, a także szeroki zakres możliwości adaptacyjnych zapewniają dużą uniwersalność w zastosowaniu. Oferowane przez nas kontenery biurowe powstają na bazie solidnego szkieletu ramowego, zaopatrzonego w wymienne panele ścienne. Budowla powstaje przy zastosowaniu norm ISO oraz ogólnie obowiązujących wytycznych w zakresie bezpieczeństwa.


Konstrukcje odznaczają się:
• masywną konstrukcją na bazie profili stalowych z narożnikami kontenerowymi oraz kieszeniami na wózek widłowy,
• łatwością wymiany ściennych elementów (możliwość zróżnicowanego zestawienia paneli),
• bardzo dobrą izolacją termiczną i akustyczną,
• zaopatrzeniem w zagłębioną zewnętrzną wtyczkę CEE.


Proponowane przez nas kontenery biurowe znajdują zastosowanie głównie jako tymczasowe zaplecza biurowe, głównie na terenach placów budów, jako biura sprzedaży mieszkań na osiedlach deweloperskich, itp. Zaspokajają zapotrzebowanie na stworzenie przestrzeni do tymczasowej pracy biurowej. Nie generują przy tym dużych kosztów i mogą być niemal natychmiast użytkowane. Istotne znaczenie dla komfortu ich eksploatacji ma wyposażenie. Wnętrza kontenerów biurowych mogą być zaopatrzone we wszelkie instalacje, oświetlenie, ogrzewanie oraz kompleksowe umeblowanie.


Proponowane przez nas modele w standardowym wyposażeniu posiadają:
• 2 okna biurowe 945x1200 mm z roletą
• 1 drzwi 875x2000 mm
• 2 podwójne gniazdo wtykowe ze stykiem ochronnym 16-A
• 2 lampy jarzeniowe podwójne 2x36W
• 1 konwektor Stiebel-Elektron CNS 200 2Kw z termostatem

Schemat kontenera biurowego - eKontenery

Kontenery socjalne

Sprawdzają się na placach budowy, na letnich campingach, na wielkopowierzchniowych parkingach tymczasowych – wszędzie, gdzie konieczne jest zapewnienie odpowiedniego zaplecza na określony czas. Stanowią bardzo korzystne rozwiązanie dla pracowników, ale nie tylko. Zapewniają bowiem dobre warunki, często w trudnym otoczeniu i środowisku.

Mogą być wykorzystane jako:

• szatnie – w szczególności na placach budowy i na terenach, gdzie pracownicy muszą nosić stroje robocze. Dzięki szatniom mają możliwość przebrania się oraz pozostawienia rzeczy osobistych w bezpiecznym miejscu.

• stołówki – kontenery socjalne mogą być wykorzystywane jako miejsce do spożywania i podawania posiłków na terenach zakładowych, na placach budowy, a także na terenach imprez plenerowych i festiwali.

• mieszkalne – najczęściej tę rolę spełniają w przypadku osób dotkniętych klęską żywiołową. Stanowią tymczasowe miejsca do zamieszkania dla uchodźców, pogorzelców, czy osób, które utraciły dobytek w powodzi. Pozwalają na natychmiastowe udzielenie pomocy.

 

Headquarters
696 037 553
ul. Ołowiana 10
85-461 Bydgoszcz
write to us
Bydgoszcz

696 037 553
Poznań

602 170 483
Wrocław

603 673 790